Home Zanimljivosti i zabava Vic dana – Do Beograda

Vic dana – Do Beograda

0
2

Razgovaraju dva Fočaka u petak poslije posla:

– I kolega, šta si ti mislio raditi za vikend?

– Pa, mislio sam malo otići sa svojima do Beograda. Prošetati Knez Mihajlovom do Beogradske tvrđave. Obići Vračar, Savski venac i Beograd na Vodi. A pred veče, večerati u Skadarliji uz neku dobru muziku…

– Vau… ma bravo kolega! Nego, jel ti to ozbiljno ili me zezaš?!

– Ma ozbiljno, to sam mislio. A inače, imam u planu nešto pokositi iza kuće…

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here